GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
GA-B2100C-9A GA-B2100
G-SHOCK

GA-B2100C-9A GA-B2100

Шифра на артикл: 24508
Šifra proizvođača: GA-B2100
0 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,4 X 48,5
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Жолта
Боја на ремче Жолта
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга