1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
1782501 ARIANA
TOMMY HILFIGER

1782501 ARIANA

Шифра на артикл: 24473
Šifra proizvođača: ARIANA
0 МКД
11.790 МКД
11.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сива
Стил Елегантен, Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
9.590 МКД