A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
A100WE-7B A100
CASIO VINTAGE

A100WE-7B A100

Шифра на артикл: 23996
Šifra proizvođača: A100
0 МКД
3.690 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 32,7 X 40,7
Функција на часовник LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
4.990 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД