1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
1513959 VOLANE
HUGO BOSS

1513959 VOLANE

Шифра на артикл: 23757
Šifra proizvođača: VOLANE
0 МКД
23.790 МКД
14.274 МКД
Заштеда: 9.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Стоперка, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена, Црна
Боја на ремче Црвена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Капитол Мол