SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKW6772 AAREN OCEAN
SKAGEN

SKW6772 AAREN OCEAN

Шифра на артикл: 23273
Šifra proizvođača: AAREN OCEAN
0 МКД
12.590 МКД
12.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Машки
Материјал на часовник Рециклиран материјал
Материјал на ремче Рециклиран материјал
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 41
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Портокалова, Сива
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Можност за персонализација Гравирање
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак