R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
R3251545004 S-02 SMART
SECTOR

R3251545004 S-02 SMART

Шифра на артикл: 23184
Šifra proizvođača: S-02 SMART
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, USB полнач, Аларм, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Индикатор на напојување, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Тегет
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
15.990 МКД
Додадено во омилени
24.990 МКД
Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
6.190 МКД