A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
A158WETB-1A A15
CASIO VINTAGE

A158WETB-1A A15

Шифра на артикл: 22432
Šifra proizvođača: A15
0 МКД
4.390 МКД
4.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CASIO VINTAGE
Пол Унисекс
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S
Големина на куќиште на часовник (mm) 33,2 X 36,8
Функција на часовник 12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Акрилно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
4.290 МКД