1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
1513718 VELOCITY
HUGO BOSS

1513718 VELOCITY

Шифра на артикл: 22206
Šifra proizvođača: VELOCITY
0 МКД
23.790 МКД
23.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Силикон
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Бела
Стил Елегантен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак