Blog

НАПРАВЕТЕ ДА СЕ ЧУВСТВУВА МАГИЧНО

24.01.2018.

Подароците секогаш создаваат спомени и моменти за паметење. Без разлика на стилот, подарете и на вашата сакана парче накит со кое ќе изгледа совршено во секое време.

Skagen Agnethe обетките ќе направат да изгледа елегантно во секоја ситуација. Едноставноста на комбинацијата од челик и бисерни топчиња ќе го направат магичен секој стил.

Огрлицата од колекцијата на Michael Kors е доволно тренди и дискретна за да стане дел од неа. Со својата роуз голд боја ќе се вклопи во речиси секоја комбинација, а цирконите ќе и дадат сјај во секојдневието.

Доколку нејзиниот стил е секојдневен, доволно е само едно парче накит што ќе направи доволно разлика. Идеалната алка која ќе го постигне тој ефект е алката од колекцијата на Guess. Алката е изработена од метал и силикон во сребрена и бела боја.

Остави коментар

Trenutno nema komentara