Blog

ИЗГЛЕДАЈТЕ СОВРШЕНО СО EMPORIO ARMANI AR11091 GIANNI T-BAR

25.12.2017.

Emporio Armani, како бренд на часовници кој секогаш не изненадувал со неверојатните изгледи и модни трендови, и овој пат ни претстави женски часовник во кој се совршено вклопени модните трендови и елеганцијата.

Куќуштето и ремчето се челични со сребрен сјај, а тоа секогаш зрачи со елеганција. Најубавиот детал е изгледот на бројчаникот. Под совршени стрелки и логото на Emporio Armani, погледот ни го краде тегет бојата на бројчаникот кој изгледа како да гледате во идеално ѕвездено небо.

Без разлика дали сакате да купите часовник за себе, или пак за подарок на Вашата сакана, овој часовник е најдобриот избор кој можете да го направите.

Остави коментар

Trenutno nema komentara