Blog

CALVIN KLEIN x MY:TIME

EVENT
04.10.2022.

Вторник, 27ми септември 2022, Ботаника Урбана КафанаВисококвалитетни часовници и накит со безвременски, минималистички дизајн, незаборавно „fine dining“ искуство, прекрасни и насмеани гости, неверојатно позитивна атмосфера...

Не можевме да замислиме подобар начин да му посакаме добредојде на најновиот бренд во нашето портфолио - Calvin Klein и да ја претставивме колекцијата Есен/Зима 2022 на часовници и накит.

Кој беше, како си пројдовме и што се случуваше, оставаме сам/а да видиш.

 

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara