ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

Кариера

Имајќи го предвид фактот што вработените се најголемото богатство на нашата компанија, постојано се трудиме за подобрување и усовршување на нашиот персонал.

За да бидеш дел од нашиот тим потребни ти се три работи: Љубезност, Чесност и Ентузијазам. Ние ќе те научиме на се останато.

Би сакале да те запознаеме, па пополни ги полињата подолу:

Одбери…
Одбери…

Контакт информации

Секој работен ден од 09:00 до 17:00 часот.
string(0) ""
string(0) ""