БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2659001_4-XL114 DRILL
POLICE

PT2659001_4-XL114 DRILL

Шифра на артикл: 21292
Šifra proizvođača: DRILL
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21297
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21293
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21288
2.490 МКД
Количина: 1