БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2129007_3-L6 EJECTOR
POLICE

PT2129007_3-L6 EJECTOR

Шифра на артикл: 21290
Šifra proizvođača: EJECTOR
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21295
2.790 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21283
1.734 МКД
Заштеда 40%
2.890 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21282
1.595 МКД
Заштеда 50%
3.190 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21281
1.595 МКД
Заштеда 50%
3.190 МКД