БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT1139001_2-XL4 HARBOUR
POLICE

PT1139001_2-XL4 HARBOUR

Шифра на артикл: 21289
Šifra proizvođača: HARBOUR
0 МКД
2.490 МКД
2.241 МКД
Заштеда: 249 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21296
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21295
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21294
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21284
2.601 МКД
Заштеда 10%
2.890 МКД
Количина: 1