БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2109007_3-L3 BREECH
POLICE

PT2109007_3-L3 BREECH

Шифра на артикл: 21288
Šifra proizvođača: BREECH
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност ГТЦ Приземје, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21297
2.290 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21293
2.790 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21292
3.190 МКД
Додадено во омилени
Каиши 21291
3.190 МКД