БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2109007_3-XL3 BREECH
POLICE

PT2109007_3-XL3 BREECH

Шифра на артикл: 21287
Šifra proizvođača: BREECH
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21297
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21293
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21292
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21291
3.190 МКД
Количина: 1