БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT1149002_2-XL7 DRIFT
POLICE

PT1149002_2-XL7 DRIFT

Шифра на артикл: 21286
Šifra proizvođača: DRIFT
0 МКД
2.890 МКД
2.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Црн
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21293
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21288
2.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21285
2.890 МКД
Количина: 1