БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT1119008_2-L5 VIKING
POLICE

PT1119008_2-L5 VIKING

Шифра на артикл: 21283
Šifra proizvođača: VIKING
0 МКД
2.890 МКД
2.601 МКД
Заштеда: 289 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21296
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21295
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21294
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21289
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Количина: 1