БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT1109006_2-L6 RENEGADE
POLICE

PT1109006_2-L6 RENEGADE

Шифра на артикл: 21282
Šifra proizvođača: RENEGADE
0 МКД
3.190 МКД
2.871 МКД
Заштеда: 319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 92
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21296
2.061 МКД
Заштеда 10%
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21295
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21294
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21289
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Количина: 1