БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT1109006_2-XL6 RENEGADE
POLICE

PT1109006_2-XL6 RENEGADE

Шифра на артикл: 21281
Šifra proizvođača: RENEGADE
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Каиши
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на каиш Кафеав
Должина на каиш (cm) 102
Материјал на каиш Кожа, Метал
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Каиши 21296
2.290 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21295
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21294
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Каиши 21289
2.490 МКД
Количина: 1