ДОБИЈ FOSSIL НЕСЕСЕР ЗА НАКИТ!
ИЗНЕНАДУВАЊА НА УЛ. МАКЕДОНИЈА!
FREE SHIPPING - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
FAQ

Како да го активирам мојот кориснички профил?

28.04.2020.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Како да го активирам мојот кориснички профил?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Доколку веќе си регистриран (signed up) член во MY:TIME Клубот за Лојалност, потребно е да се најавиш за да го активираш твојот кориснички профил. Стори го тоа следејќи ги овие 3 чекори:

1. Оди на www.mytime.mk и кликни на копчето “ПРОФИЛ”
2. Внеси ја твојата е-меил адреса во соодветното поле
    *Доколку не ја помниш е-меил адреса со која се имаш регистрирано, провери ги твоите e-mail сандачиња за меил со наслов “Потврди ја твојата е-меил адреса” за да го утврдиш меилот
3. Внеси ја твојата лозинка
    *Доколку ја имаш заборавено лозинката, кликни на Ја заборави лозинката?, следи ги инструкциите и започни повторно од чекор број 1.

По овие чекори, твојот кориснички профил е успешно активиран. Уживај во купувањето!

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""