БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EFR-519D-2A EFR-519
EFR-519D-2A EFR-519
EFR-519D-2A EFR-519
EFR-519D-2A EFR-519
EDIFICE

EFR-519D-2A EFR-519

Шифра на артикл: 6218
Šifra proizvođača: EFR-519
0 МКД
9.990 МКД
9.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
15.490 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
21.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
16.990 МКД
Заштеда 22%
21.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
15.490 МКД
Заштеда 34%
23.490 МКД
Количина: 1