DZ1717           ROLLCAGE
DIESEL

DZ1717 ROLLCAGE

Шифра на артикл: 10536
0 МКД
12.490 МКД
8.743 МКД
Заштеда: 3.747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 46
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи