ES108361003 ALAN
ESPRIT

ES108361003 ALAN

Шифра на артикл: 10427
0 МКД
7.190 МКД
3.595 МКД
Заштеда: 3.595 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 43
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Тегет, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Куманово, Тетово Центар, OUTLET Аеродром

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""