R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
R8873600007 COMPETIZIONE
MASERATI

R8873600007 COMPETIZIONE

Шифра на артикл: 30022
Šifra proizvođača: COMPETIZIONE
0 МКД
22.290 МКД
22.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MASERATI
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Керамика, Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 43
Должина на накит (mm) 185+25
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Златна, Сребрена, Тегет
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Жолта, Златна, Сребрена
Боја на ремче Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност East Gate Mall