R3253158015 S-04 COLOURS
SECTOR

R3253158015 S-04 COLOURS

Шифра на артикл: 29090
Šifra proizvođača: S-04 COLOURS
0 МКД
9.590 МКД
8.631 МКД
Заштеда: 959 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SECTOR
Пол Унисекс
Материјал на часовник Легура
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 40 X 34,5
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Апликација за активности, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Календар, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Телефонски именик, Термометар
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово