SKW3114 KUPPEL
SKAGEN

SKW3114 KUPPEL

Шифра на артикл: 28981
Šifra proizvođača: KUPPEL
0 МКД
9.690 МКД
8.721 МКД
Заштеда: 969 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Можност за персонализација Гравирање
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Додадено во омилени
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
8.361 МКД
Заштеда 10%
9.290 МКД