ESLW23761RG FORTUNE
ESPRIT

ESLW23761RG FORTUNE

Шифра на артикл: 28832
Šifra proizvođača: FORTUNE
0 МКД
9.890 МКД
8.901 МКД
Заштеда: 989 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
10.843 МКД
Заштеда 30%
15.490 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
7.763 МКД
Заштеда 30%
11.090 МКД