ESLW23702YG EVERYDAY
ESPRIT

ESLW23702YG EVERYDAY

Шифра на артикл: 28827
Šifra proizvođača: EVERYDAY
0 МКД
5.590 МКД
5.031 МКД
Заштеда: 559 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) M, S
Големина на куќиште на часовник (mm) 34
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
8.721 МКД
Заштеда 10%
9.690 МКД
Додадено во омилени
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
8.361 МКД
Заштеда 10%
9.290 МКД
Додадено во омилени
9.895 МКД
Заштеда 50%
19.790 МКД