ESLW23721SI BONNY
ESPRIT

ESLW23721SI BONNY

Шифра на артикл: 28813
Šifra proizvođača: BONNY
0 МКД
7.990 МКД
7.191 МКД
Заштеда: 799 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 32
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
8.901 МКД
Заштеда 10%
9.890 МКД
Додадено во омилени
9.294 МКД
Заштеда 40%
15.490 МКД
Додадено во омилени
9.594 МКД
Заштеда 40%
15.990 МКД
Додадено во омилени
14.391 МКД
Заштеда 10%
15.990 МКД