AI1018SS0013301 AIKON Quartz
MAURICE LACROIX

AI1018SS0013301 AIKON Quartz

Шифра на артикл: 28490
Šifra proizvođača: AIKON Quartz
0 МКД
87.890 МКД
79.101 МКД
Заштеда: 8.789 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MAURICE LACROIX
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Назив на механизам RONDA 3540D
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник SWISS MADE, Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
18.801 МКД
Заштеда 10%
20.890 МКД
Додадено во омилени
25.011 МКД
Заштеда 10%
27.790 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД
Додадено во омилени
11.151 МКД
Заштеда 10%
12.390 МКД