MK7407 MK EMPIRE
MICHAEL KORS

MK7407 MK EMPIRE

Шифра на артикл: 28401
Šifra proizvođača: MK EMPIRE
0 МКД
15.290 МКД
13.761 МКД
Заштеда: 1.529 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сребрена
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
17.811 МКД
Заштеда 10%
19.790 МКД
Додадено во омилени
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД
Додадено во омилени
9.531 МКД
Заштеда 10%
10.590 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД