JC1L264M0035 Novara
JUST CAVALLI

JC1L264M0035 Novara

Шифра на артикл: 28150
Šifra proizvođača: Novara
0 МКД
16.690 МКД
16.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 33,5
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бордо
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
17.790 МКД
Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
16.690 МКД
Додадено во омилени
9.894 МКД
Заштеда 40%
16.490 МКД