JC1L271M0025 Ravenna
JUST CAVALLI

JC1L271M0025 Ravenna

Шифра на артикл: 28153
Šifra proizvođača: Ravenna
0 МКД
20.390 МКД
20.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 22 X 35
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Златна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Змијолико
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
17.790 МКД
Додадено во омилени
20.990 МКД
Додадено во омилени
16.690 МКД
Додадено во омилени
16.690 МКД