JC1L276M0095 Fidenza SET
JUST CAVALLI

JC1L276M0095 Fidenza SET

Шифра на артикл: 28141
Šifra proizvođača: Fidenza SET
0 МКД
15.490 МКД
10.843 МКД
Заштеда: 4.647 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на часовник Циркони, Челик
Материјал на ремче Челик
Материјал на накит Бисер, Метал, Циркони
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Должина на накит (mm) 160+40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Роуз Голд, Сребрена
Боја на ремче Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
11.193 МКД
Заштеда 30%
15.990 МКД
Додадено во омилени
7.763 МКД
Заштеда 30%
11.090 МКД
Додадено во омилени
19.794 МКД
Заштеда 40%
32.990 МКД