ECB-2000D-1A ECB-2000
EDIFICE

ECB-2000D-1A ECB-2000

Шифра на артикл: 28123
Šifra proizvođača: ECB-2000
0 МКД
13.690 МКД
12.321 МКД
Заштеда: 1.369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналогно-дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Меморија на дневник на летови, Меморија на извозени кругови(200), Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Тајмер, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Сива, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
219.681 МКД
Заштеда 10%
244.090 МКД