MTG-B3000D-1A9 MTG-B3000
G-SHOCK

MTG-B3000D-1A9 MTG-B3000

Шифра на артикл: 28110
Šifra proizvođača: MTG-B3000
0 МКД
72.990 МКД
72.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51,9
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Атомско сметање (MULTI BAND 6), Датум, Двојно време, Ден во неделата, Илуминација, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Златна, Сребрена
Боја на ремче Сребрена
Стил Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
12.390 МКД
Додадено во омилени
30.390 МКД
Додадено во омилени
30.390 МКД
Додадено во омилени
26.490 МКД