25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
25200357 IMPACT
CALVIN KLEIN

25200357 IMPACT

Шифра на артикл: 27903
Šifra proizvođača: IMPACT
0 МКД
15.190 МКД
15.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Сива
Боја на куќиште Бронзена
Боја на ремче Бронзена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
13.890 МКД