50034/1 SMARTWATCH
LOTUS

50034/1 SMARTWATCH

Шифра на артикл: 27365
Šifra proizvođača: SMARTWATCH
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд LOTUS
Пол Машки
Материјал на часовник Метал
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален-Смарт
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 46
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, USB полнач, Аларм, Апликација за активности, Вибрација, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Индикатор на батерија, Инфо за дојдовен повик, Инфо за мејл, Мерач на калории, Мерач на пулс, Мерач на чекори, Оптичко следење на отчукувањата на срцето, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Стоперка, Тајмер, Телефонски именик
Водоотпорност на часовник WR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara