25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
25200297 IMPRESSIVE
CALVIN KLEIN

25200297 IMPRESSIVE

Шифра на артикл: 27096
Šifra proizvođača: IMPRESSIVE
0 МКД
13.190 МКД
11.871 МКД
Заштеда: 1.319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Двојно време, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Беж
Боја на куќиште Беж
Боја на ремче Беж
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
26.721 МКД
Заштеда 10%
29.690 МКД