25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
25200310 ELEVATED
CALVIN KLEIN

25200310 ELEVATED

Шифра на артикл: 26957
Šifra proizvođača: ELEVATED
0 МКД
13.190 МКД
11.871 МКД
Заштеда: 1.319 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) S, XS
Големина на куќиште на часовник (mm) 30
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД
Додадено во омилени
11.634 МКД
Заштеда 40%
19.390 МКД
Додадено во омилени
12.390 МКД
Заштеда 23%
15.990 МКД
Додадено во омилени
10.701 МКД
Заштеда 10%
11.890 МКД