25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
25200291 ECCENTRIC
CALVIN KLEIN

25200291 ECCENTRIC

Шифра на артикл: 26954
Šifra proizvođača: ECCENTRIC
0 МКД
12.590 МКД
11.331 МКД
Заштеда: 1.259 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 38
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Роуз Голд
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
11.871 МКД
Заштеда 10%
13.190 МКД
Додадено во омилени
10.701 МКД
Заштеда 10%
11.890 МКД
Додадено во омилени
10.701 МКД
Заштеда 10%
11.890 МКД
Додадено во омилени
10.161 МКД
Заштеда 10%
11.290 МКД