EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EFS-S620BL-1A EFS-S620
EDIFICE

EFS-S620BL-1A EFS-S620

Шифра на артикл: 26663
Šifra proizvođača: EFS-S620
0 МКД
13.790 МКД
12.411 МКД
Заштеда: 1.379 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд EDIFICE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 45,5
Функција на часовник Датум, Илуминација, Соларно напојување, Стоперка, Три стрелки, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сребрена
Боја на ремче Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Спортски, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Палма Мол, Гостивар, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
25.011 МКД
Заштеда 10%
27.790 МКД
Додадено во омилени
7.191 МКД
Заштеда 10%
7.990 МКД
Додадено во омилени
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД
Додадено во омилени
5.031 МКД
Заштеда 10%
5.590 МКД