25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
25200229 ICONIC
CALVIN KLEIN

25200229 ICONIC

Шифра на артикл: 26556
Šifra proizvođača: ICONIC
0 МКД
13.190 МКД
13.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Унисекс
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, M
Големина на куќиште на часовник (mm) 40
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Зелена
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
10.590 МКД
Додадено во омилени
74.890 МКД
Додадено во омилени
7.390 МКД
Додадено во омилени
13.190 МКД