DZ4621 FRAMED
DZ4621 FRAMED
DZ4621 FRAMED
DZ4621 FRAMED
DZ4621 FRAMED
DZ4621 FRAMED
DIESEL

DZ4621 FRAMED

Шифра на артикл: 26454
Šifra proizvođača: FRAMED
0 МКД
15.790 МКД
15.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) XL, XXL
Големина на куќиште на часовник (mm) 51
Функција на часовник Соларно напојување, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црвена
Боја на куќиште Бела, Црвена
Боја на ремче Бела, Црвена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак