DW00100039       CLASSIC BRISTOL
DANIEL WELLINGTON

DW00100039 CLASSIC BRISTOL

Шифра на артикл: 12289
0 МКД
10.390 МКД
6.234 МКД
Заштеда: 4.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DANIEL WELLINGTON
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 36
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром

Слични производи