DW-B5600G-1E DW-B5600
G-SHOCK

DW-B5600G-1E DW-B5600

Шифра на артикл: 25704
Šifra proizvođača: DW-B5600
0 МКД
8.890 МКД
5.334 МКД
Заштеда: 3.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L
Големина на куќиште на часовник (mm) 42,8 X 48,9
Функција на часовник 12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Отпорност на удари и вибрации, Повеќејазично мени, Пронаоѓач на телефон, Светско време, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
2.601 МКД
Заштеда 10%
2.890 МКД
Додадено во омилени
2.331 МКД
Заштеда 10%
2.590 МКД
Додадено во омилени
9.261 МКД
Заштеда 10%
10.290 МКД
Додадено во омилени
9.295 МКД
Заштеда 50%
18.590 МКД