1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
1710497 RYDER
TOMMY HILFIGER

1710497 RYDER

Шифра на артикл: 25574
Šifra proizvođača: RYDER
0 МКД
11.790 МКД
10.611 МКД
Заштеда: 1.179 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник 12/24 часа, Датум, Ден во неделата, Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Кафеава
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Кафеава
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
13.311 МКД
Заштеда 10%
14.790 МКД
Додадено во омилени
12.501 МКД
Заштеда 10%
13.890 МКД
Додадено во омилени
10.611 МКД
Заштеда 10%
11.790 МКД
Додадено во омилени
16.674 МКД
Заштеда 40%
27.790 МКД