AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
AX1731 BANKS
ARMANI EXCHANGE

AX1731 BANKS

Шифра на артикл: 25517
Šifra proizvođača: BANKS
0 МКД
16.390 МКД
16.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште (Size) L, XL
Големина на куќиште на часовник (mm) 44
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Тегет
Боја на куќиште Сива
Боја на ремче Сива
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Битола - Широк Сокак
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
13.190 МКД
Додадено во омилени
28.990 МКД
Додадено во омилени
11.790 МКД
Додадено во омилени
13.490 МКД